Hizmetlerimiz

Keşif

Deneyimli ve alanında uzman ekibimizle güneş enerji santralinizi kurmayı planladığınız yerin keşfi ve proje saha tasarımını yapıyoruz.

Projelendirme

Keşif ve proje saha tasarımı çalışmalarından elde ettiğimiz veriler dahilinde profesyonel ve konusunda uzman ekiplerimizce güneş enerji santralinizin proje çalışması yapılmaktadır. Uygulama yapılacak alanın statik yapısı ve mukavemeti gibi parametreleri dikkate alarak, sistem dizaynında en son teknoloji fotovoltaik ürünleri kullanarak maksimum verim ile çalışacak güneş enerji santralinizin projelerini tamamlamaktayız. Bu çalışmada; uluslararası arenada kabul görmüş bir program vasıtası ile tüm bölgelerin ışınım değerlerini de dikkate alarak sistem kurulum ve finansal analizleri hazırlayarak müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Yatırım Teşvik Yönlendirme

GES yatırımı teşvik amaçlı devletimiz ve Avrupa Birliği (İPARD) tarafından uygulanan destek programları bulunmaktadır. Sözleşme yaptığımız müşterilere bu konuda yönlendirme amaçlı danışmanlık desteği veriyoruz.

Sistem Karlılık/Geri Dönüş Hesabı

Yapılan keşif ve projelendirme kapsamında enerji üretim kapasiteniz, ne kadar kar elde edeceğiniz ve sistemin kendini ne kadar sürede amorti edeceği ile ilgili bütün hesaplamalar.

Kurulum

Mühendislik birimimizin rehberliği ve kontrolünde deneyimli teknisyenlerle mekanik ve elektriksel (DC-AC-AG-OG) montaj süreçlerini tamamlayıp, tesisin devreye alınması aşamasına kadar sizin yanınızda oluyoruz.

Yasal Başvuru ve Takip Danışmanlığı

Lisanslı ve Lisanssız Güneş Enerji Sistemi Projelerinizde; dağıtım şirketi ve TEDAŞ ile ilgili yasal ve resmi başvuru süreçleri ve takibi konularında sizlere danışmanlık desteği veriyoruz, sözleşme yapılması halinde EDAŞ onay süreç yönetim hizmeti veriyoruz.

Devreye Alma

Kurulum aşaması tamamlandıktan sonra; yasal onayların alınıp EDAŞ ile sistem kullanım anlaşması imzalanmasına müteakip, güneş enerji santraliniz devreye alınma işlemini uzman ekibimizce gerçekleştiriyor ve sorumlu personelinize kullanım ve bakım için gerekli olan eğitimleri veriyoruz.